Рейтинг кращих сироваткових протеїнів

268

Вітаю Вас, друзі! На зв’язку Олександр Білий. Чи багато ви знаєте про сироваткових протеїнах? Ні? Сьогодні обговоримо відповідь на це питання, що цікавить багатьох, особливо початківців спортсменів. Щоб правильно його розтлумачити я проаналізувала різні компанії по виробництву протеїнових препаратів, вивчив безліч журналів, відгуків споживачів, і тепер зможу вам конкретно розповісти що до чого і скласти рейтинг сироваткових протеїнів, що використовуються не тільки прихильниками, але і справжніми спортсменами.

Сироватковий протеїн є найкращим джерелом білка, абсолютно незамінним для культуристів. Буває він чотирьох основних типів, які відрізняються один від одного якістю, а також ціною:

1. Концентрований сироватковий протеїн – має у своєму складі близько 80% білка.
2. Ізолят протеїну – цей кератин складається з більш 90% білка.
3. Гідролізат – якісний вид білка, що має мінімальну кількість жирів і вуглеводів завдяки подвійної фільтрації.
4. Комбінований тип – представлений сумішшю концентрату і ізоляту, пропорції, яких виробники вирішують індивідуально.

Ціна на них встановлена в наступному порядку: гідролізат є самим дорогим протеїновим комплексом, а концентрат – більш дешевим.

Ну що, хочете виглядати як спортсмени в журналах з бодібілдингу? Тоді приступимо:

Рейтинг сироваткових протеїнів

1. 100% Whey Gold Standard від Optimum

Це абсолютний лідер за концентрації білка, так як є чистим сироватковим протеїном, що містить мінімальний відсоток жирів і вуглеводів. Завдяки пептидів молочної сироватки, цей комплекс самий швидкодіючий з усіх можливих. Оновлена версія цього препарату, збагачена лактозою і аминогеном, які роблять його ще більш засвоюваним. Пройшовши ряд досліджень, 100% Whey Gold Standard при застосуванні легко розчиняється, не утворює грудочок. Він не має недоліків, а ціна відповідає високій якості.

2. MuscleTech Nitro-Tech Performance Series

Цей препарат революційне досягнення в галузі спортивного харчування. Він володіє 100%-ої засвоюваністю, завдяки сприянню ферментної матриці в особі папаїну і амілази. В результаті довгих досліджень неперевершений комплекс MuscleTech, може забезпечити будова рельєфних м’язів, і наповнити клітини азотом і електролітом. Оригінальний смак шоколаду і його порівняно низька ціна, завоювала серця навіть найбільш вибагливих та іменитих спортсменів.


3. BSN SYNTHA-6

Має величезний попит серед професійних культуристів. Займає лідируючі позиції завдяки своїй багатокомпонентності, ефективності при «сушці», побудові рельєфу і відсутності побічних реакцій. Даний білковий комплекс обділений пристойною порцією вуглеводів і лактози, з-за чого позбавляє організм споживача від надлишку калорій. SYNTHA-6 володіє безліччю приємних смаків – полуниці, печива, мокачино та багатьох інших цікавих смаків.


4. Optimum Nutrition — Platinum HydroWhey

Це кращий протеїновий комплекс, що входить в рейтинг. Ви запитаєте, чому він на четвертому місці? Все просто, складність полягає в його досить високою ціною. Даний препарат належить до гидролизованному увазі сироваткових протеїнів. Головне достоїнство білка, що міститься в запропонованому комплексі – це максимально повний набір амінокислот і висока ступінь засвоєння. До складу Optimum Nutrition не входять жири і вуглеводи, а ложка протеїну може замінити 30г чистого білка.


5. Syntrax Matrix 5.0

Syntrax Matrix 5.0 – це білкова суміш з мінімальною кількістю жирів і вуглеводів, що володіє відмінними смаковими якостями. Складається цей комплекс з яєчного і сироваткового протеїну, гідролізовані пептиди і казеїну. Цей продукт підходить як жінкам, так і чоловікам, як професіоналам, так і початківцям, а головне він підходить людям, схильним до алергії. Систематичний прийом Syntrax Matrix 5.0 допоможе зміцнити імунітет, підвищити продуктивність тренувань, потримати баланс азоту в м’язах і посприяти набору сухий м’язової маси.

Хочу сказати, що представлений рейтинг сироваткових протеїнів є не остаточним. Щоб зрозуміти який з вище представлених варіантів кращий, потрібно, як говориться, перевірити його на власній шкурі. Також можна отримувати протеїн в домашніх умовах з основної пиши, але це скажу відразу досить складно.

Тільки так ви зрозумієте, який сироватковий протеїн дає вам більший ефект. Не забудьте, протеїн може дати максимальний результат тільки в комплексі з грамотно складеної програми тренувань і підібраною дієтою.

Також варто відзначити, що протеїнові комплекси від американських виробників володіють дуже високою якістю.

А як ви думаєте, орієнтуючись на вищевикладений перелік протеїнів, який з них відповідає адекватному співвідношенню ціни і якості? Своїми думками та досвідом щодо використання сироваткових протеїнів можете ділитися в коментарях. Підписуйтесь на оновлення блогу і дізнаєтеся ще більше корисної інформації про ведення здорового способу життя.

Олександр Білий